KONST / Litografier / Färglitografi 13491258
nr 1349 1258
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/360, "Hamnen Trosa". Motivet: 38x54 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:54:31
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)